Laatste onderwerpen
» MC Nigga
Vandaag om 11:32 van Tanja

» MC Dulce-Pit
Vandaag om 11:11 van Tanja

» MC - Polo
Gisteren om 14:12 van Tanja

» MC Carlos
ma 15 jan - 11:17 van Tanja

»  4 poezen en 5 katers geholpen dankzij de veiling
vr 12 jan - 19:15 van Harriet

» 2 pallets voor Palili
vr 12 jan - 18:49 van Harriet

» 1 pallet voor Canis y Felis - 5 januari
vr 12 jan - 18:41 van Harriet

» Palili
vr 12 jan - 18:35 van Harriet

» MC Brisa
vr 12 jan - 14:12 van Tanja

» AU Pancho
do 11 jan - 19:53 van Harriet

» AU - Brisa
do 11 jan - 19:44 van Harriet

» AU Linda
do 11 jan - 16:53 van Jennie

» AU - Daisy
do 11 jan - 16:49 van Jennie

» Huellas con Esperanza - Hulp dmv transporten met hulpgoederen.
do 11 jan - 11:36 van Harriet

» Verloting - Trekking 10 feb - Senseo Switch
di 9 jan - 20:40 van Harriet

» MC - Peke Sonny
di 9 jan - 15:24 van Tanja

» MC - Mia
di 9 jan - 15:17 van Tanja

» MC - Runi
di 9 jan - 15:13 van Tanja

» MC Perla
di 9 jan - 15:10 van Tanja

» MC - Petra
di 9 jan - 15:08 van Tanja

» MC Rufio
di 9 jan - 15:07 van Tanja

» MC Pastor
di 9 jan - 15:05 van Tanja

» MC Bronky
di 9 jan - 15:02 van Tanja

» KH Tiguer
zo 7 jan - 14:29 van Tanja

» KH - Trozki
zo 7 jan - 14:26 van Tanja

Zooplus
Plaats je wel eens een bestelling bij Zooplus? Dan kun je ons gratis steunen. Van elke bestelling die via deze link wordt gedaan, krijgen we 3 - 5% provisie en zo kun je ons, de dieren helpen -
Wie is er online?
Er zijn in totaal 6 gebruikers online :: 1 Geregistreerd, 0 verborgen en 5 gasten

Tanja

Het hoogste aantal gelijktijdige online gebruikers is 64. Dit aantal is bereikt op vr 4 mei - 19:37.

VEILING - Prachtige handmade ring Tokyo

Vorige onderwerp Volgende onderwerp Go down

Bericht  Harriet op zo 27 aug - 19:47

Oh hoe geweldig is dit!!. kylieonline zag het bericht van Tokyo voorbij komen en kon dit niet zomaar voorbij laten gaan. Margrit nam contact met ons op en vertelde dat ze speciaal voor Tokyo een prachtig sieraad ging maken die we kunnen veilen.

We gaan veilen deze prachtige ring - de ring is maat 17,5 en gemaakt van echt zilver, de ring is 1,5 mm dik en gemaakt met reliëf, net zo grillig als het leven van Tokyo, de steen is diep paars en natuurlijk een Swarovski element. Ze komt met certificaat van echtheid naar de hoogste bieder! www.kylieonline.nl neemt de verzendkosten binnen Nederland voor haar kosten!

Bieden kan door te reageren op dit bericht met een reactie - een pb te sturen of een email naar info@friendsofanimals.nl

De veiling van deze ring sluit op zondag 3 september om 20.00

€ 32,00 Priscilla Lefferlaar
€ 33,00 Tanja Droogh
€ 35,00 Nanja Nijdeken
€ 36,00 Tanja Droogh
€ 40,00 Jacqueline Lamballais Tessensohn
€ 50,00 Bea Keijzer
€ 55,00 Jacqueline Lamballais Tessensohn
€ 60,00 Bea Keijzer
€ 65,00 Jacqueline Lamballais Tessensohn
€ 70,00 Nanja Nijdeken
€ 75,00 Jacqueline Lamballais Tessensohn
€ 80,00 Nanja Nijdeken
€ 85,00 Jacqueline Lamballais Tessensohn

3 sept  19.59 - Hoogste bod 90 euro - Nanja Nijdeken

(bod is misschien nog niet up to date - kijk anders even op op https://www.facebook.com/foa.nl/posts/931054903715040

Hieronder de link van het ontstaan van dit prachtig item.  Hij is prachtig... Super super bedankt Kylieonline

https://quik.gopro.com/v/wps39MqFd2/

Laatst aangepast door Harriet op wo 6 sep - 16:41; in totaal 3 keer bewerkt
avatar
Harriet
Admin

Aantal berichten : 8887
Join date : 16-04-09
Leeftijd : 49
Woonplaats : Vledder

Terug naar boven Go down

Re: VEILING - Prachtige handmade ring Tokyo

Bericht  Harriet op zo 3 sep - 23:13

Hoogste bod is van Nanja Nijdeken, geboden op 3 sept 19.59- 90 euro

Gefeliciteerd Nanja met deze prachtige ring!
avatar
Harriet
Admin

Aantal berichten : 8887
Join date : 16-04-09
Leeftijd : 49
Woonplaats : Vledder

Terug naar boven Go down

Vorige onderwerp Volgende onderwerp Terug naar boven

- Soortgelijke onderwerpen

Permissies van dit forum:
Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum