Laatste onderwerpen
» Opbouwen nieuw verblijf honden Palili
Vandaag om 13:52 van Harriet

» 10 kunststof bakken zijn besteld en bezorgd bij MC
Vandaag om 13:42 van Harriet

» 9 feb - Twee houten hondenhokken
Vandaag om 13:41 van Harriet

» 14 feb- Rozenburg komt lossen
Vandaag om 13:34 van Harriet

» 18 feb - opbouwen pallets
Vandaag om 13:31 van Harriet

» de groep geiten
za 17 feb - 12:46 van Tanja

» Fleming
do 15 feb - 19:14 van Harriet

» Verloting - Trekking 10 feb - Senseo Switch
za 10 feb - 22:08 van Harriet

» foto's
vr 9 feb - 18:35 van Tanja

» De groep
vr 9 feb - 18:30 van Tanja

» 9 feb - 3 pallets voor Palili
vr 9 feb - 17:57 van Harriet

» 9 Feb - 2 pallets aangekomen bij Canis y Felis
vr 9 feb - 17:47 van Harriet

» 6 okt - 2 pallets voor Huellas con Esperanza
vr 9 feb - 15:36 van Harriet

» Het asiel van Huellas con Esperanza
vr 9 feb - 15:36 van Harriet

» De honden van Palili
vr 9 feb - 15:33 van Harriet

»  De Kalkoenen
do 8 feb - 13:37 van Tanja

» Pepito
do 8 feb - 13:25 van Tanja

» MC Lusy
do 8 feb - 13:15 van Tanja

» MC Cash
di 6 feb - 14:16 van Masquechuchos

» MC- Asia
di 6 feb - 14:15 van Masquechuchos

» MC Bobby - heeft nog € 10. - per maand nodig
di 6 feb - 14:12 van Masquechuchos

» MC - Dadá
di 6 feb - 14:11 van Masquechuchos

» MC Sugus
di 6 feb - 14:10 van Masquechuchos

» MC - Tobby
di 6 feb - 14:09 van Masquechuchos

» MC - Vulcano
di 6 feb - 14:07 van Masquechuchos

Zooplus
Plaats je wel eens een bestelling bij Zooplus? Dan kun je ons gratis steunen. Van elke bestelling die via deze link wordt gedaan, krijgen we 3 - 5% provisie en zo kun je ons, de dieren helpen -
Wie is er online?
Er zijn in totaal 5 gebruikers online :: 0 Geregistreerd, 0 verborgen en 5 gasten

Geen

Het hoogste aantal gelijktijdige online gebruikers is 64. Dit aantal is bereikt op vr 4 mei - 19:37.

VEILING OP FACEBOOK

Go down

VEILING OP FACEBOOK

Bericht  Harriet op ma 24 okt - 19:19

De veiling staat open zodat iedereen al vast een kijkje kan nemen wat het aanbod is. Je kan al wel lid worden en zaterdagnacht...misschien vrijdagnacht? zullen we alle leden goedkeuren en gaan we los. Vanaf dan kan er ook geboden worden en kun je reacties plaatsen. Nodig ook al je vrienden, familie, collega's uit.. hoe meer zielen hoe meer vreugd Very Happy

https://www.facebook.com/groups/529639493881926/
avatar
Harriet
Admin

Aantal berichten : 8957
Join date : 16-04-09
Leeftijd : 50
Woonplaats : Vledder

Terug naar boven Go down

Terug naar boven

Permissies van dit forum:
Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum