Laatste onderwerpen
» Opbouwen nieuw verblijf honden Palili
Vandaag om 13:52 van Harriet

» 10 kunststof bakken zijn besteld en bezorgd bij MC
Vandaag om 13:42 van Harriet

» 9 feb - Twee houten hondenhokken
Vandaag om 13:41 van Harriet

» 14 feb- Rozenburg komt lossen
Vandaag om 13:34 van Harriet

» 18 feb - opbouwen pallets
Vandaag om 13:31 van Harriet

» de groep geiten
za 17 feb - 12:46 van Tanja

» Fleming
do 15 feb - 19:14 van Harriet

» Verloting - Trekking 10 feb - Senseo Switch
za 10 feb - 22:08 van Harriet

» foto's
vr 9 feb - 18:35 van Tanja

» De groep
vr 9 feb - 18:30 van Tanja

» 9 feb - 3 pallets voor Palili
vr 9 feb - 17:57 van Harriet

» 9 Feb - 2 pallets aangekomen bij Canis y Felis
vr 9 feb - 17:47 van Harriet

» 6 okt - 2 pallets voor Huellas con Esperanza
vr 9 feb - 15:36 van Harriet

» Het asiel van Huellas con Esperanza
vr 9 feb - 15:36 van Harriet

» De honden van Palili
vr 9 feb - 15:33 van Harriet

»  De Kalkoenen
do 8 feb - 13:37 van Tanja

» Pepito
do 8 feb - 13:25 van Tanja

» MC Lusy
do 8 feb - 13:15 van Tanja

» MC Cash
di 6 feb - 14:16 van Masquechuchos

» MC- Asia
di 6 feb - 14:15 van Masquechuchos

» MC Bobby - heeft nog € 10. - per maand nodig
di 6 feb - 14:12 van Masquechuchos

» MC - Dadá
di 6 feb - 14:11 van Masquechuchos

» MC Sugus
di 6 feb - 14:10 van Masquechuchos

» MC - Tobby
di 6 feb - 14:09 van Masquechuchos

» MC - Vulcano
di 6 feb - 14:07 van Masquechuchos

Zooplus
Plaats je wel eens een bestelling bij Zooplus? Dan kun je ons gratis steunen. Van elke bestelling die via deze link wordt gedaan, krijgen we 3 - 5% provisie en zo kun je ons, de dieren helpen -
Wie is er online?
Er zijn in totaal 5 gebruikers online :: 0 Geregistreerd, 0 verborgen en 5 gasten

Geen

Het hoogste aantal gelijktijdige online gebruikers is 64. Dit aantal is bereikt op vr 4 mei - 19:37.

DE VEILING IS VAN START GEGAAN

Go down

Bericht  Harriet op za 18 jun - 12:11

De veiling is van start gegaan en het aanbod is enorm, er kan geboden worden op maar liefst 346 prachtige items. De veiling sluit op 26 juni om 20.00. De gehele opbrengst zal ten goede komen aan onze asielen in Spanje. We hopen dat we jullie mogen begroeten op onze veiling.

Naar de veiling >>>>>>>

avatar
Harriet
Admin

Aantal berichten : 8957
Join date : 16-04-09
Leeftijd : 50
Woonplaats : Vledder

Terug naar boven Go down

Terug naar boven

Permissies van dit forum:
Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum